Rezervace: info@vinumcoeli.cz +420 730 825 882
online rezervace

O hotelu Vinum Coeli

Hotel a restaurace Vinum Coeli je Vám plně k dispozici již od dob minulých.

Hlavní budova hotelu je situována v historickém měšťanském domě, jenž téměř po tři staletí sloužil pohostinským účelům. Nyní je objekt citlivě zrestaurován se zachováním historických prostor restaurace, vináren, části kounického podzemí a sálů. Součástí komplexu je dále hotelová depandance, dvorní trakt s parkovištěm a letním posezením.

Hotel disponuje celkem 22 pokoji s kapacitou 68 lůžek. Téměř v celé hlavní budově je možný bezbarierový pohyb a možnost připojit se k internetu pomocí wifi.

V hotelu jsou dva apartmány vhodné pro rodiny s dětmi, které se skládájí ze dvou samostatných pokojů, jedná se o pokoje č.5a-5b a č.21-22. V hotelové depandenci jsou dva pokoje č.17 a č. 19 s prostornou vanou, v ostatních pokojích je sprchový kout.

Pro mále dítě je možné zdarma zapůjčit dětskou postýlku, protože je naším cílem, aby se u nás i nejmenší hosté cítili dobře.

Ubytovat se, je možné i se zvířecími miláčky. Standardně je možné za poplatek ubytovat psy a kočky přiměřených rozměrů, ostatní zvířata po domluvě. Pro ubytování se psy a kočkami je nutné dodržovat hotelový řád pro ubytování se zvířaty.

Pro sportovně založené je možné si za poplatek zapůjčit jízdní kola.

 


Hotel se skládá z budovy historického měšťanského domu, dvorního traktu s uzavřeným parkovištěm, s krytým letním posezením a budovy hotelové depandance. Hlavní budova hotelu nabízí nekuřáckou restauraci, klubové posezení u krbu, salonek s renesančním sloupem, komplex sklepení s dvěma vinárnami a místností s archivními boxy na víno. V prvním patře hotelu se nachází renesanční sál s kapacitou 130 míst a koktejlovým barem, zbytek domu slouží pro ubytovací kapacity. Ve dvoře hotelu se nachází uzavřené parkoviště, (bránu pro vjezd automaticky odemkne čip na hotelových klíčích). Kapacita je 30 osobních vozů, dále zastřešené letní posezení sroubené z 500 let starých trámů. Budova hotelové depandance nabízí v přízemí kosmetický salon s nabídkou kosmetiky a kadeřnictví, dále hotelové fitness a moderní 2 dráhový bowling s barem.

Dolní Kounice jsou malebné městečko proslavené skvělým vínem či úžasnými památkami, (můžeme jmenovat zříceninu kláštera Rosa Coeli, dolnokounický zámek, Synagogu nebo židovský hřbitov). Okolní kopce jsou lemovány vinohrady doslova vybízejícími k romantickým procházkám, či vyjížďkám. Město leží cca 5 km od dálnice Brno - Pohořelice, dostupnost do Brna je cca 20 minut.

Budeme rádi, pokud nám dovolíte nabídnout Vám naše spektrum služeb, jelikož pevně věříme, že se k nám budete vždy rádi vracet.

 

© 2010 - 2018 Hotel Vinum Coeli, Masarykovo nám. 5, Dolní Kounice 664 64, info@vinumcoeli.cz webdesign: FormSoft s.r.o.
Cloudový skladový systém Macros